Producenci
Formy płatności

 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, do wyboru jest jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego ING Bank Śląski 44 1050 1214 1000 0092 1558 1316, który przekazujemy również w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Płatność elektroniczna - podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Blue Media S.A orasz Przelewy24.pl.

Płatność kartą płatniczą - typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic. Podmiotem świadczącym obsługę płatności za pomocą karty płatniczej jest Blue Media S.A

Pobranie - wpłata dokonywana jest gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl